Forum specjalizacja2014.forumoteka.pl Strona Główna specjalizacja2014.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zajęcia z dnia 14.03, z Pania Łączyńską

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum specjalizacja2014.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia
Site Admin

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 4:34 pm    Temat postu: Zajęcia z dnia 14.03, z Pania Łączyńską Odpowiedz z cytatem

Hej Smile

Nie mogłam wytrzymać i wcześniej niż planowałam wysłałam wiadomość do Pani Mari, tekst dostępny w wysłanych lub:

"Dzień dobry.

Piszemy do Pani w sprawie dzisiejszych zajęć, które miały odbyć się z Panią. Dostaliśmy informację z sekretariatu, że Pani przesłała nam wiadomość dotyczącą tych zajęć na pocztę, że zajęć nie ma. Jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Naprawdę, proszę nam wierzyć, nie otrzymaliśmy od Pani takiej informacji. Nikt z nas nie usunąłby tak ważnej informacji, a także sprawdzamy spam (nieraz poczta kieruje tam przypadkowo). Poczta jest na bieżąco sprawdzana.
Poprzednie wiadomości, które Pani do nas wysyłała są widoczne na poczcie. Nie rozumiemy co się zadziało. Zastanawiamy się w jaki sposób polepszyć nasz kontakt. Nie chcemy Pani robić problemów, każdy z nas i Pani chce jakoś zaplanować swój czas. Dla komfortu i lepszej komunikacji, może warto by było zastanowić się nad wysyłaniem nam informacji z potwierdzeniem odbioru, albo możemy się umówić, że za każdym razem jak Pani do nas napisze z jakąkolwiek informacją to otrzyma Pani od nas zawsze zwrotną wiadomość. To pozostawiamy do Pani decyzji. W sytuacjach awaryjnych zawsze może Pani lub Panie ze sekretariatu powiadomić dodatkowo grupową Katarzynę Wawrzyniak 665 123 418 (informacja była podawana w sekretariacie), która przekaże dalej całej grupie. Bardzo chcielibyśmy, aby dobrze układała się nasza współpraca.
W związku z tym, że niestety nie mamy tej wiadomości odnośnie Pani zajęć, prosimy o przesłanie informacji, co Pani postanowiła, to znaczy czy będziemy odpracowywać te zajęcia (jeśli tak to w jakim terminie i o której godzinie), czy może wyśle nam Pani konspekt z zajęć, czy też inna forma.

Czekamy na odpowiedź odnośnie przekazywania informacji oraz o zajęciach.
Pozdrawiamy
Specj. Anest. i Int. edycja IV "

Wysłałam za potwierdzeniem odbiory, mam nadzieję, że to odczyta i odpowie. Czekamy teraz na jej ruch.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 1:26 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum specjalizacja2014.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: